Busy do Niemiec i Holandii – śląskie

Poszukujesz godnego zaufania przewoźnika oferującego przejazdy do Niemiec i Holandii ze Śląska? Uniknij zbędnych formalności. Ciesz się spokojem, jaki zapewni Ci komfortowy przewóz osób do Holandii i Niemiec ze Śląska z naszym kierowcą nowoczesnym i bezpiecznym busem.

Zamów już teraz przejazd do Niemiec i Holandii ze Śląska z naszą firmą. Minuta – dokładnie tyle czasu potrzeba, by zarezerwować bezpieczny, szybki i wygodny przewóz osób do Holandii i Niemiec ze Śląska.

Sprawdź, co sprawia, że przewozy do Niemiec i Holandii ze Śląska z naszą firmą są tak korzystne. Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci przygotować się do podróży.

Dlaczego warto wybrać przewóz do Niemiec i Holandii ze Śląska z naszą firmą?

Przewóz osób do Holandii i Niemiec ze Śląska z naszą firmą jest szybki, komfortowy i bezpieczny. Dbamy o to, by każdy nasz przewóz osób do Holandii i Niemiec z województwa śląskiego był dla naszych Klientów wspaniałym doświadczeniem. Zapewniamy:

 • wysoce komfortowe busy do Niemiec i Holandii. Nasze auta to nowoczesne busy Opel Vivaro i Renault Trafic z możliwością regulacji pozycji siedzeń i klimatyzacją,
 • bezpieczeństwo naszych Pasażerów. Gwarantują je regularne kontrole naszych pojazdów i ich doskonały stan techniczny. Nasze auta wyposażone są też w technologie zwiększające bezpieczeństwo jazdy, w tym wszelkie czujniki i nawigację. Warto dodać, że wszystkie nasze busy są nowymi samochodami. Przewozy osób do Holandii i Niemiec ze Śląska prowadzimy wyłącznie autami, które wyprodukowano maksymalnie 3 lata wcześniej.
 • najlepszych kierowców o bogatym doświadczeniu. To profesjonaliści o doskonałych umiejętnościach kierowania pojazdem w każdych warunkach pogodowych.
  doskonałą obsługę Klienta,
 • możliwość przewozu paczek do 30 kg,
 • wygodę rezerwacji i możliwość przesunięcia lub odwołania przez Klienta terminu, w jakim miał odbyć się przewóz osób do Holandii i Niemiec ze Śląska,
 • szeroki wybór miejscowości docelowych i startowych,
 • korzystne ceny za przewozy do Niemiec i Holandii ze Śląska oraz rabaty i promocje.

Dowiedz się, na jakich trasach odbywają się nasze przewozy do Niemiec i Holandii ze Śląska.

Przewóz osób do Holandii i Niemiec ze Śląska – z jakich miejscowości odjeżdżamy?

Nasze przewozy do Holandii i Niemiec ze Śląska startują z wielu śląskich miast i miasteczek. Busy wyjeżdżają z miejscowości takich, jak:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska.

Dowiedz się, dokąd jadą nasze przewozy do Niemiec i Holandii z województwa śląskiego.

Do jakich miejscowości dojeżdżają busy do Niemiec i Holandii ze Śląska?

Busy do Niemiec i Holandii ze Śląska docierają do wielu miast w centralnych Niemczech i południowej Holandii.

Do jakich miejscowości dojeżdżają busy do Niemiec ze Śląska?

Oferujemy przewozy do Niemiec ze Śląska, które zatrzymują się w miastach:
Berlin, Bielefeld, Bochum, Brunszwik, Chociebuż, Dortmund, Drezno, Düsseldorf, Görlitz, Halle, Hamm, Hanower, Kassel, Lipsk, Magdeburg, Münster, Osnabrück, Paderborn i Poczdam.

Do jakich miejscowości dojeżdżają busy do Holandii ze Śląska?

Jedziemy przez centralną część Niemiec i docieramy do takich miejscowości w Holandii, jak:

Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht, Eindhoven, Tilburg, Almere, Breda, Nijmegen i Soest.

Jaki jest koszt biletu za przewóz osób do Holandii lub Niemiec ze Śląska?

Koszt biletu na przewóz osób do Holandii lub Niemiec ze Śląska z naszą firmą wynosi 280 zł.

Ponadto oferujemy atrakcyjne zniżki dla Pasażerów rezerwujących:

 • bilety na busy do Niemiec i Holandii ze Śląska w dwie strony,
 • przejazdy grupowe,
 • częste przewozy do Niemiec i Holandii ze Śląska.

Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć, zanim zarezerwujesz przewóz osób do Holandii lub Niemiec ze Śląska.

O czym warto pamiętać przed podróżą do Niemiec i Holandii ze Śląska?

Zanim wybierzesz się w podróż do Niemiec lub Holandii, poznaj najważniejsze fakty o kulturach tych krajów. Wiedza ta może zaoszczędzić Ci wielu kłopotliwych sytuacji. Dobrze wiedzieć, czego się na miejscu spodziewać.

Jadąc do Niemiec i Holandii, dowiedz się, w jakich językach będziesz mógł się tam porozumieć. Warto sprawdzić, jakie wyznania są popularne w tych krajach. Sprawdź też koniecznie, na co muszą zwrócić w tych krajach kierowcy z zagranicy.

HolandiaNiemcy
Czas podróży z PolskiPodróż busem z województwa śląskiego do Holandii trwa około pół doby.Przewóz busem z województwa śląskiego do Niemiec trwa około kilku godzin do pół doby.
Prawo drogoweZawsze ustępuj pierwszeństwa rowerzystom. Są oni uprzywilejowani, gdyż w Holandii rowerzystów jest bardzo wielu.Światła mijania stosuj tylko nocą, w szczególnych warunkach pogodowych lub w tunelach, uważaj na znaki końca zakazu i sprawdź, czy Twoje miasto wymaga naklejek ekologicznych.
JęzykiJeśli nie znasz niderlandzkiego, z powodzeniem porozumiesz się z każdym po angielsku.Pracodawcy wymagają zwykle komunikatywnego niemieckiego, ale w prywatnych rozmowach porozumiesz się także po angielsku.
ReligiaHolendrzy to w większości katolicy.Niemcy to głównie katolicy, protestanci lub ateiści.
AtrakcjeHolandia znana jest ze znakomitych serów, pięknych wiatraków i tulipanów oraz zachwycających zamków.Specjalności niemieckie to wiele gatunków piwa, chleba i kiełbasy.

Pamiętając o tych informacjach, łatwiej będzie przygotować się do przewozu do Niemiec lub Holandii ze Śląska.

Jak przygotować się do podróży busem do Niemiec lub Holandii ze Śląska?

Zarówno Twoje przejazdy ze Śląska do Niemiec, jak i Holandii, powinny być bezpieczne i jak najbardziej satysfakcjonujące. Już teraz podejmij kroki, by się do nich przygotować i zapewnić sobie komfort i spokój.

Przewóz osób do Holandii lub Niemiec ze Śląska – co warto zabrać w podróż?

Jadąc busem do Niemiec lub Holandii ze Śląska, zaplanuj pakowanie na co najmniej dzień przed podróżą. To ważne, byś nie zapomniał niczego, co może Ci być potrzebne.

 • Koniecznie spakuj swój dowód osobisty. Przed wyjazdem sprawdź jego datę ważności.
 • Zabezpiecz się przed kradzieżą dokumentu tożsamości. Oprócz dowodu miej również przy sobie jego ksero. Schowaj je jednak w innym miejscu niż dowód.
 • Upewnij się, że masz ze sobą naładowany telefon i sprawną ładowarkę lub power bank. Pamiętaj jednak, że komfort współpasażerów zależy również od Ciebie. Jeśli zamierzasz słuchać muzyki lub rozerwać się grą komputerową, miej ze sobą słuchawki.
 • Bądź gotów do kontaktu w obcym języku. Jeśli nie posługujesz się komunikatywnie językiem kraju, do którego jedziesz, zabierz ze sobą książeczkę z rozmówkami.
 • Ponieważ przewozy osób do Niemiec i Holandii trwają wiele godzin, przygotuj sobie coś do jedzenia i picia. Zapewnij sobie także rozrywkę. Na przewozy do Niemiec i Holandii najlepiej nadaje się lektura, słuchanie muzyki lub e-booka. Dobrym pomysłem jest też oglądanie filmu albo nauka języka.
 • Koniecznie spakuj dodatkową gotówkę lub kartę do konta, na którym masz czynne środki. W podróży i w obcym kraju trzeba być przygotowanym na wyjątkowe sytuacje.
 • Miej przy sobie potrzebne Ci leki. Jeśli cierpisz na chorobę lokomocyjną, koniecznie spakuj środki, dzięki którym Twój przejazd ze Śląska do Niemiec lub Holandii będzie bardziej komfortowy.

Sprawdź, co możesz zrobić, by zwiększyć komfort podróży.

Przewóz osób do Holandii lub Niemiec ze Śląska – jak zwiększyć komfort swój i innych pasażerów?

Komfort i atmosfera, w jakiej przebiegają przewozy do Niemiec i Holandii ze Śląska, zależą w dużej mierze od naszych Klientów. Aby wszyscy Pasażerowie cieszyli się podróżą, skorzystaj z naszych porad.

 • Bądź trzeźwy. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo wszystkich naszych pasażerów. Dlatego nasze przewozy do Niemiec i Holandii ze Śląska przeznaczone są dla osób, które nie znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 • Spakuj się wcześniej. Unikniesz w ten sposób pośpiechu, w którym łatwo coś pominąć lub zgubić. Podróż przebiegać będzie dzięki temu w znacznie lepszym nastroju.
 • Przejazd do Niemiec i Holandii to nie czas na długie rozmowy telefoniczne, które mogą być męczące dla innych. W miarę możliwości wykonaj niezbędne rozmowy przed rozpoczęciem podróży.
 • Bądź punktualny. Przewozy do Niemiec i Holandii wiozą wielu Pasażerów – każdy chce przybyć do celu na czas. Postaraj się, by Twój przewóz nie opóźnił się na przykład z powodu zostawionej w domu walizki.

W jaki sposób zarezerwować przewóz osób do Holandii lub Niemiec ze Śląska?

Możesz rezerwować przewozy do Niemiec lub Holandii ze Śląska na jeden z dwóch sposobów:

 • korzystając z prostego formularza zgłoszeniowego na naszej stronie;
 • wysyłając nam SMS-a na numer: +48 500 015 005. Wpisz w nim swoje imię i nazwisko oraz adres, z którego mamy Cię odebrać. Podaj też adres miejsca docelowego i datę wyjazdu.

Pamiętaj, że przewóz osób do Niemiec lub Holandii ze Śląska zarezerwować możesz najpóźniej 24 godziny przed datą wyjazdu.

Jak odwołać lub przesunąć termin przejazdu do Holandii lub Niemiec ze Śląska?

Planując nasze przewozy osób ze Śląska do Niemiec lub Holandii, staramy się być elastyczni. Pragniemy dopasowywać się do planów naszych Klientów nawet wtedy, gdy ulegają one zmianom. W razie konieczności odwołania lub przesunięcia terminu przejazdu skontaktuj się z nami telefonicznie. Sprawdzimy dostępność miejsc w innych terminach. Natychmiast powiadomimy Cię, czy jest możliwość, by nasze busy do Niemiec lub Holandii zabrały Cię na miejsce w innym terminie.

Czy mamy zniżki i promocje dla stałych Klientów na busy do Niemiec i Holandii ze Śląska?

Tak. Oferujemy bardzo atrakcyjny system zniżek i promocji na przewozy osób ze Śląska do Niemiec lub Holandii.

 • Klientom, którzy jadą z nami już piąty raz, przejazd do Niemiec lub Holandii oferujemy za zaledwie pół ceny.
 • Jeśli natomiast jedziesz z nami już dziesiąty raz, za przejazd do Niemiec lub Holandii zapłacisz tylko złotówkę!

Oferujemy też bardzo korzystne zniżki na przejazdy do Niemiec i Holandii ze Śląska w grupach i w dwie strony.

Zarezerwuj busy do Niemiec i Holandii ze Śląska – zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo

Zadzwoń, napisz do nas SMS-a na numer +48 500 015 005 lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Zamów najbardziej komfortowy przewóz osób ze Śląska do Niemiec lub Holandii i z powrotem!

Przewozy osobowe – województwo śląskie – kierunki

Miasta w PolsceMiasta w Niemczech i Holandii
 • Busy woj. śląskie – Niemcy / Holandia

  • Katowice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Gliwice
  • Zabrze
  • Bytom
  • Rybnik
  • Tychy
  • Dąbrowa Górnicza
  • Chorzów
  • Jaworzno
  • Mysłowice
  • Siemianowice Śląskie
  • Piekary Śląskie
  • Świętochłowice
  • Ruda Śląska

Busy Polska – Niemcy

Busy Polska – Holandia

  • Amsterdam
  • Rotterdam
  • Haga
  • Utrecht
  • Eindhoven
  • Tilburg
  • Almere
  • Breda
  • Nijmegen

 

Nasza flota

Opel Vivaro

Renault Trafic

Dowiedz się więcej pod numerem +48 500 015 005 lub już teraz zarezerwuj busy do Holandii i Niemiec. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego albo wyślij nam SMS-a pod wskazany numer. Regularne przewozy do Niemiec i Holandii w korzystnych cenach.