O nas

Kilka słów o nas…

Nasza firma powstała w 2004 roku. Przez tak długi okres zebraliśmy odpowiednio wysokie doświadczenie, aby móc świadczyć usługi dla Państwa na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo, komfort oraz 100% zadowolenia to wyrazy, które charakteryzują naszą działalność już przez ponad 15 lat!

Najwyższą wagę przywiązujemy do stałych szkoleń naszych pracowników, tak aby mogli na bieżąco doskonalić swoje umiejętności jazdy samochodem, a co za tym idzie aby nasi klienci czuli się bezpiecznie przewożeni właśnie przez naszych kierowców. Nie możemy również zapomnieć o naszym zespole, który dokłada wszelkich starań przy wynajmowaniu samochodów, w biurze czy też pracujący na infolinii.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest praca nad flotą naszych pojazdów, która jest regularnie serwisowana oraz wymieniana na nowe z wysoką częstotliwością. Nasze samochody wyjeżdżając z salonów wyposażane są w bardzo bogate wyposażenie, które dba o nasze bezpieczeństwo, wszystkie czujniki, opcje dodatkowe dotyczące właśnie tego zakresu są wybierane w pierwszej kolejności przy zamawianiu nowych samochodów.